Як адаптуватися до аномального літа?
- Деталі
- Дата публікації: П'ятниця, 01 серпня 2014, 10:46
Метеорологи та екологи пояснять, як не стати жертвами мінливої погоди
Чим особливе літо 2014 року, на думку синоптиків? Чому спека стає усе нестерпнішою, а дощі усе більше нагадують тропічні зливи? І врешті як із цим бути мешканцям міст, котрі звикли чи принаймні прагнуть жити комфортно і естетично?
Про це ви зможете дізнатися під час прес-конференції, присвяченій погодним аномаліям та заходам з пристосування до них. Робоча група громадських організацій зі зміни клімату та Кліматичний форум східного партнерства презентуватимуть дослідження "Оцінка вразливості до зміни клімату: Україна” та розповідатимуть, як українським містам “загартувати” себе, аби не страждати від глобального потепління. Подія відбудеться 5 серпня, о 12.00 у "Зеленій аудиторії" НаУКМА (3-й корпус, ауд. 213 а, вул. Скоровороди, 2).
В обговоренні візьмуть участь експерти з охорони здоров'я, представники Державної служби надзвичайних ситуацій, Держсанепідемслужби, WWF, ОБСЄ та Червоного Хреста України, а також фахівці з урбаністики, які ділитимуться досвідом архітектурних рішень з адаптації.
Учасники зустрічі:
- Ольга Власюк, координатор програми адаптації до зміни клімату країн східного партнерства, Національний екологічний центр України;
- Ірина Ставчук, експерт з питань зміни клімату, Національний екологічний центр України;
- Ольга Шевченко, к. геогр. н., кафедра метеорології та кліматології КНУ ім. Т.Шевченка;
- Віра Балабух, к. геогр. н., Український гідрометеорологічний інститут;
- Світлана Краковська, к. ф.-м. н., Українського гідрометеорологічного інституту;
- Олена Турос, доктор медичних наук Інституту гігієни та медичної екології;
- Ярослав Мовчан, голова Національного екологічного центру України;
- Олександр Прокопов, архітектор Di Concept;
- Ганна Плотнікова, експерт програми адаптації до зміни клімату ОБСЄ;
- Юлія Огаренко, експерт при Інституті економічних досліджень та політичних консультацій.
За більш детальною інформацією звертайтеся до Ольги Власюк: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , +380 (63) 731-33-11.